הספר היחיד שחושף את כל האמת על גמילה מעישון:

 

הפסקת סיגריה. 

איך להפסיק לעשן ולא לחזור. 

עדי דיין

 

לאחר כ-60 שנות עישון, אני לא מעשנת כבר שנתיים. הדבר קרה אחרי שהכרתי קוסמת בשם עדי דיין. זה לא שלא ניסיתי מעולם להפסיק, אבל רק מהיום שהכרתי את עדי הרגשתי שאני מסוגלת. שזה אפשרי לי. פגשתי אשת מקצוע שמבינה ויודעת בדיוק כמה זה קשה, והובילה אותי בדרך נעימה וחכמה. עדי, מודה על כל יום שהכרתי אותך. לא קשה לי ואני אפילו לא מתגעגעת!

 

"תכלס, עם כמה שהיא מזיקה לנו מבחינה פיזית, הסיגריה

היא החברה הכי טובה שלנו. יצרנו מולה מערכת יחסים

אינטימית לאורך השנים, ולא נוכל למחוק אותה, בדיוק

כמו שלא סביר לחשוב שאדם יקר יימחק מהתודעה שלנו

אחרי שהלך לעולמו.

 

 

והאמת היא שבשורה התחתונה, תמיד יש

לכם בחירה חופשית! גמילה מעישון זה לא משהו שאתם

צריכים לעשות או אפילו לרצות. זה גם לא משהו שאתם

חייבים לעצמכם. תהליך הגמילה מעישון, אם תיגשו אליו

נכון, יהפוך לכלי הכי אפקטיבי, הכי מרגש והכי עוצמתי,

שיחבר אתכם לחוויית חיים שלא ידעתם שקיימת."

 

בספר פרושה בפניך כ-ל השיטה 

שעובדת כבר 20 שנה עבור אלפי אנשים. 

  

 * פיצוח של מיתוסים רווחים שמפעילים אתכם

* מפתחות לשינוי משמעותי ועמוק

* כלים מעשיים ומפורטים לניהול מיטבי של התהליך

 

 

 הספר "הפסקת סיגריה" מביא לעולם שפה חדשה, 

גישה אחרת, ראויה, שמכבדת את כל מי

שרוצים להפסיק לעשן (מתישהו), 

וגם להבין פעם אחת ולתמיד איך לא לחזור לסיגריה.

 

הספר ייקח אתכם צעד אחר צעד, 

יפרק וינפץ את המיתוסים הכי מפורסמים על גמילה

מעישון והתמכרויות רגשיות בכלל, 

ויראה לכם או ליקרים לכם איך תכלס לעשות את הצעד

הזה בצורה חכמה, על בסיס יציב של ידע, 

אסטרטגיה מדויקת וכלים אמיתיים ופרקטיים

(שאפשר ליישם כבר לאחר הקריאה בו) כדי שתוכלו לא לחזור אחורה. 

גמילה מעישון לתמיד.

 

אחרי 7 שנות כתיבה (ו-20 שנות קריירה) 

אני מתרגשת להביא לעולם

את הספר שדרכו אני מבקשת לחשוף את החלקים בפאזל של ההתמכרות הרגשית לעישון,

ולענות על שאלת מליון הדולר – איך להפסיק לעשן וגם לא לחזור

 

 


הנה מעט מהדברים שכתבו בוגרי הקורס לאורך השנים:

אהבתי את החוצפה שלה! אהבתי את זה שהיא אומרת וכותבת את כל האמת בפנים, לא מסתירה, מעדנת או מעגלת פינות... יד ביד ועם המון נסיון ידע סבלנות והכלה היא ליוותה אותי בתקופה המאתגרת והלא מוכרת הזו כאישה לא מעשנת תודה ענקית לך יקרה! על הקשבה ועשייה של שליחות מופלאה! ממליצה בחום ועם המון אהבה!

מנחה אחת עם אומנות הקשבה פנומנלית. יכולת ניתוח מצבים מהירה ועם זאת, מספיק צנועה וישרה בשביל להזכיר לך כל הזמן שהתהליך הזה הוא שלי ולא של אף אחד אחר.למדתי עוד הרבה ומאחלת לכולם לחוות את התהליך הזה. גם למי שמעשן וגם למי שלא. יוצאים עם ארגז כלים כל כך שימושי לחיים. תודה עדי. תודה שהכרנו. תודה שצעדת איתי יד ביד וליווית אותי והנחת אותי. שהיקום יחזיר לך את כל השפע והברכה שאת מאפשרת לאחרים לראות. תבורכי.

"עישנתי כ 40 שנה שתי קופסאות ליום של הסיגריות החזקות, אלה שבקופסאות האדומות. וברור שסיגריות מזיקות אבל ההבנה הזו לבדה לא הייתה מספיק חזקה עבורי להתמודד עם הפסקת עישון. ההבנה הזו כן הובילה לנסיונות שעשיתי כדי להיפרד מהסיגריות, נסיונות של קוסמים מסתוריים שממלמלים לחשים, הזרקת חומר בפיקוח בית חולים, לחיצות ודקירות למיניהן. מיותר לציין ששום דבר מזה לא עבד. עדי לא "הפחידה" אותי עם נזקי העישון, לא גרמה לי להרגיש רע עם עצמי או לחוות תחושות כישלון בגלל אי ההצלחה להפסיק לעשן. היא הראתה לי את הדרך הנכונה להיפרד מהסיגריה, ולהמשיך את חיי אחרי הפרידה. זה כנראה הצליח כי אני כבר כ 13 שנה לא מעשן, ולא מרגיש צורך לעשן. כן זה בסדר, אתם יכולים לעשן לידי , זה לא מעורר בי שום רצון לחזור אלא רק את ההבנה שאני נמצא בדרך הנכונה שלי".

הייתי מעשן כרוני. הסיגריה עם הקפה של הבוקר היתה המניע שלי לקום בבוקר. הסיגריות היו חלק אינטגרלי מסדר היום שלי וממני בכלל. היה לי אתה חיבור מטורף, אהבה ותלות. התהליך איתך עדי, היה יותר ארוך ביחס לחוויות שעברתי עם אנשי מקצוע שניסו לגרום לי להפסיק. משום מקום משהו חלחל ככל הנראה ושקע עמוק בתוך הנפש שלי. היום אחרי חמש שנים לא מצליח לחשוב על זה שאעשן שוב. אני סולד מהמקל הסתמי הזה. לא נמשך לזה, ואני יודע שאני הייתי מסוג המכורים הכי הכי הכי חזקים שיש. את בהחלט הצלחת לפרוץ את כל המחסומים של המוח והלב שלי. תודה על הכישוף ולערך שאת מביאה לעולם. החיים שלי ניראים ומרגישים אחרת והרבה בזכותך."

"האמת... שהתהליך כל כך מדהים! את מצליחה להראות לי את כל החלקים והפרטים הכי קטנים של ההתמכרות שלי עד כדי כך שהמודעות הזאת גרמה לי בשבוע האחרון מאז הפגישה הראשונה שלנו לשים לב גם למה שאני אוכלת! באתי כדי להפסיק לעשן, אבל זה הרבה הרבה מעבר לזה. זה לא קרה לי לפני זה. תודה!!"

היום אני חיה את החופש, האושר והכרת תודה נפלאה לעדי המלאכית. עדי מנתחת את המציאות כאן ועכשיו. ללא קסמים ומניפולציות אלא האמת לאמיתה. תודה רבה יקרה על מי שאת ועל זה שהצלת את חיי!

“זה שאני לא מעשנת כמעט 6 שנים זה בכלל לא העניין. זה התהליך הרוחני של לבחור בי כל פעם מחדש הגמילה מעישון עם עדי היתה ועודנה אחד התהליכים הכי Life Changing שעברתי בחיי וה- כן סיגריה לא סיגריה זה החלק הקטן בו.” יותר מהכל אני שמחה וגאה בעצמי שאני לא תלויה בסיגריה, שרק גרמה לי להישאב לתוך רגשות שליליים ומצב פיזי לא טוב. אני מרגישה חופשייה להנות מהטוב שיש לעולם הזה להציע. עדי, תודה רבה לך על העשייה המדהימה שלך ואני פשוט זכיתי להיות חלק מהתהליך הזה איתך.

מההתחלה עדי ליוותה וידעה לתת בהדרגה את המידע שהיינו זקוקים בדיוק לאותו הרגע. הכל היה שקוף וגלוי, היא היתה שם איתנו ביחד. הצלחתי להתמסר לתהליך. היום אני חיה בתוך גוף שמודה לי על ההחלטה המדהימה שעשיתי. אוויר לנשימה שאני לוקחת ללא קושי, אמא לילדה שאני מהווה עבורה מודל טוב לחיקוי. יותר מהכל אני שמחה וגאה בעצמי שאני לא תלויה בסיגריה, שרק גרמה לי להישאב לתוך רגשות שליליים ומצב פיזי לא טוב. אני מרגישה חופשייה להנות מהטוב שיש לעולם הזה להציע. עדי, תודה רבה לך על העשייה המדהימה שלך ואני פשוט זכיתי להיות חלק מהתהליך הזה איתך.

נעים מאוד, עדי דיין.

מעל 19 שנה מנחה תהליכים קבוצתיים ופרטניים, מלמדת נשים וגברים איך להפסיק לעשן ולא לחזור. איך ליצור גמילה מעישון לתמיד. פשוטו כמשמעו. 

בהכשרתי אני אחות מוסמכת בוגרת אוני' בן גוריון, מאמנת אישית בוגרת מכון אדלר, מאסטר NLP ואקסס בארס. ולא פחות חשוב - אני מעשנת לשעבר מעל שני עשורים, כל שהחיבור שלי אליך הוא גם אישי ביותר שיש. 

האני מאמין שלי הוא שאין מישהו שלא יכול להפסיק לעשן. יש אנשים שעדיין לא למדו איך. 

כדי ליצור גמילה מעישון לתמיד נדרש מאיתנו ידע (אחר) כלים (אמיתיים) ואסטרטגיה מדוייקת. א כל אלה צריך לעטוף בתהליך שיאפשר למידה לעומק והבנה את ההתמכרות הפיזית, הרגשית והמנטלית. משם... השמיים הם הגבול.

 

ההשקעה שלך בספר היא

135 ש"ח בלבד 

כולל משלוח עד פתח הבית

 

יש למלא את הפרטים ולעבור לעמוד התשלום המאובטח והספר אוטוטו בדרך אליך

לשאלות ניתן ליצור קשר במייל adidayan.gmila@gmail.com
או להתקשר 050-4300868